A A A K K K
для людей з порушеннями зору
ДНЗ "Центр легкої промисловості
та побутового обслуговування населення м. Житомира"

Приймальна комісія

 

 Приймальна комісія

 Прийом до Державного навчального закладу «Центр легкої промисловості та побутового обслуговування населення м. Житомира» здійснює приймальна комісія.

Очолює приймальну комісію директор Центру, який своїм наказом визначає та затверджує персональний склад і порядок її роботи.

 Правила прийому до Державного навчального закладу «Центр легкої промисловості та побутового обслуговування населення м. Житомира»  розробляються відповідно до Законодавства України, Типових правил, затверджуються директором Центру за погодженням з Департаментом освіти і науки облдержадміністрації не пізніше 01 грудня поточного року.

 Приймальна комісія:

- організовує прийом заяв та документів;

- проводить з вступниками бесіди з питань вибору професії, умов навчання, матеріального забезпечення та забезпечення особливого соціального захисту здобувачів освіти, наступного працевлаштування після закінчення  закладу освіти;

- організує та координує підготовку та проведення конкурсного відбору;

- приймає рішення щодо осіб, рекомендованих до зарахування до Центру, оформляє протокол та оголошує відповідні списки осіб;

- організовує роботу щодо комплектування навчальних груп з урахуванням здібностей і нахилів, віку, стану здоров'я та професійної придатності вступників;

- вирішує інші питання, пов'язані з прийомом.

 Правила прийому до центру доводяться до відома вступників через засоби масової інформації та інформаційні стенди.

 Прийом на навчання проводиться шляхом конкурсного відбору (середній бал документу про освіту, співбесіда)

  При зарахуванні вступників на відповідну форму навчання на одну і ту ж спеціальність, які мають однаковий конкурсний бал, приймальною комісією враховуються бали атестатів або свідоцтв про освіту з профільних предметів (предмети визначаються приймальною комісією відповідно до професії).

Розгляд оскаржень результатів вступних випробувань проводиться в разі надходження до приймальної комісії заяви, яка розглядається в одноденний термін після її отримання, що фіксується у протоколі засідання приймальної комісії.

Приймальна комісія працює з 01 червня (понеділок – п’ятниця з 9.00 години до 17.00 годин).

Центр має гуртожиток на 250 місць. Іногороднім учням надаються місця в гуртожитку безкоштовно відповідно до заяв учнів та наказу по центру.

Прийом документів від вступників з 01.06.2024 р. по 25.08.2024 р.

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень