Бібліотека ДНЗ «Центру легкої промисловості та побутового обслуговування населення м. Житомира»
Бібліотекар
Колосовська Антоніна Вікторівна
Бібліотека розпочала роботу з моменту заснування навчального закладу.
Загальний книжковий фонд становить 37543 примірників. Із них 50% - підручники та посібники професійного спрямування.
Бібліотека є одним із підрозділів центру, що забезпечує інформацією освітній процес, допомагає розвивати в читачів інформаційну культуру, пізнавальні інтереси, підвищує інтелектуальний і духовний рівень особистості, а також сприяє успішному засвоєнню програмних і позапрограмних вимог, самоосвіті, плідному проведенню дозвілля учнів.
Бібліотека надає допомогу педагогічному та учнівському колективам у підготовці і проведенні позаурочних заходів.
Велика увага приділяється пропаганді бібліотечного фонду. Постійно оформляються виставки книжкових надходжень, проводяться презентації навчальної, наукової та пізнавальної літератури. До знаменних і пам’ятних дат проводиться комплекс масових заходів, групові та індивідуальні бесіди, під час яких учні отримують бібліотечно-бібліографічні знання, інформацію про важливість книги та її роль у житті суспільства.
Бібліотека центру координує свою діяльність спільно з обласною юнацькою бібліотекою. Спільно проводяться зустрічі з письменниками і художниками, тематичні конференції, диспути, обговорення та інші заходи.
На базі бібліотеки працює поетичний клуб «Натхнення», де учні знайомляться з поезією різних авторів та розкривають власні поетичні таланти.
Пріоритетними напрямками розвитку нашої бібліотеки є:
- Забезпечення відповідності складу й обсягу фонду інформаційним потребам користувачів;
- Комплектування фонду навчальної літератури відповідно до нормативів книгозабезпеченності і реальних потреб навчального процесу;
- Підвищення рівня інформаційної грамотності користувачів з урахуванням сучасних вимог і нових інформаційних технологій;
- Підвищення професійної компетентності працівників центру;
- Пропагування та розкриття за допомогою усіх бібліотечно-інформаційних засобів змісту загальнолюдських цінностей, культурно-історичної, духовної та наукової спадщини;
- Розширення бібліотечно-інформаційних послуг, удосконалення традиційних і впровадження нових бібліотечних форм і методів роботи.
- Поповнення електронного каталогу, створення власних баз даних;
- Покращення інтер’єру та іміджу бібліотеки.
- Змісту загальнолюдських цінностей, культурно-історичної, духовної та наукової спадщини;
- Розширення бібліотечно-інформаційних послуг, удосконалення традиційних і впровадження нових бібліотечних форм і методів роботи.
- Поповнення електронного каталогу, створення власних баз даних.